U devetom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Bajo Pivljanin savladao Progresiju, rezultatom 7:4.
Sjajna utakmicu između dvije ekipe u kojoj su igrači Baja Pivljanina zasluženo došli do trijumfa.
Maestralnu partiju pružio je Novica Ćalasan koji je postigao četiri gola (3. 35. 38. i 40.minut), pratio ga je Marko Ćalasan sa dva gola (15. i 16.minut), dok se jednom u listu strijelaca upisao i Marko Kecojević (32.minut).
Za Progresiju dva gola je dao Ratko Ćosović (30. i 40. minut), a po jedan gol su postigli Saša Gojković u 26. minutu i Nikola Radulović u 36. minutu.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Miroslav Tepavčević (KMF Progresija).