Božićna poruka Lalatović Žižić: Vrijeme je za mir, praštanje i zajedništvo

Predsjednica Skupštine opštine Nikšić, Milica Lalatović Žižić, čestitala je Badnji dan i Božić mitropolitu budimljansko – nikšićkom Metodiju, mitropolitu crnogorsko – primorskom Joanikiju, monaštvu, sveštenstvu i svim vjernicima koji ovaj praznik proslavljaju po Julijanskom kalendaru.

“Rođenje Bogomladenca uvijek nas obasjava neizrecivom radošću. Najiskrenije želim da se ova radost prenese i na sve dobronamjerne ljude i da, slaveći Božić, slavimo zajedništvo i snažimo komšijske i prijateljske veze. Želim da praznične dane provedete okruženi onima koje najviše volite, te da vas dobro zdravlje i toplina porodičnog doma griju i u svim narednim danima. Neka svaki vaš korak bude obasjan ljubavlju, vjerom i nadom u bolje sjutra. Mir Božiji, Hristos se rodi!”, istakla je Lalatović Žižić.