Bošković: Otpuštanjem vojnika, VCG postala jača
Ministar odbrane Predrag Bošković kazao je da je otpuštanjem vojnika Vojska CG postala jača i sposobnija, te da nema što da doda na optužbe Sindikata Vojske da je bez objašnjenja otpustio 22 vojnika i na taj način narušio vrijednost vojske, piše CDM.
Predsjednika Sindikata Nenada Čobeljića i otpuštene vojnike pozvao je, kako je rekao, da svoje nezadovoljstvo kanališu u okviru institucija sistema.
Iz sindikata su novi protest najavili za subotu.

