Bez struje od osam do 18 časova

Zbog ugradnje novih elektronskih brojila i radova na mreži, djelovi više gradova biće danas po nekoliko sati bez struje, prenose Vijesti.

Iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema je saopšteno da objekti u kojima će se obaviti ugradnja neće imati električnu energiju od osam do 18 sati.

U Nikšiću će nova brojila dobiti područje Šipačno, Jovana Cvijića, Orah, Vidrovan i Hercegovački put.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *