U 14. kolu opštinske lige u malom fudbalu Astal ubjedljivo slavio protiv ekipe Popa, rezultatom 10:3. Od samog starta utakmice Astal je kontrolisao utakmicu i zasluženo stigao do pobjede. Sa ovom pobjedom play-off im je obezbjeđen, dok će Popovi do kraja prvenstva voditi veliku bitku sa M:telom za osmu poziciju.

Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton Petar Čolaković (KMF Astal).

Golove za Astal postigli su: trostruki strijelac Mirko Koprivica (26, 27 i 34. minut), po dva gola su postigli Petar Čolaković (10 i 14. minut), Srđa Kosović (32 i 35. minut), a po jedan su dali Nemanja Kosović (18. minut), Nikola Lalić (33. minut) i Vuk Radojičić (35. minut).

Za ekipu Popa u listru strijelaca su se upisali: dvostruki strijelac Ivan Lakićević (20 i 40. minut), a jedan gol je postigao Miloš Maltez (22. minut).

Utakmicu su sudili Nikola Spasojević – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.