Apel iz EPCG

Elektroprivreda Crne Gore će u utorak, 29. avgusta 2017. godine, nakon završenog remonta, započeti i punjenje dovodnog sistema HE “Perućica“ u sedam sati ujutro, prenosi CDM.

„Molimo mještane naselja koji gravitiraju tom području, na moguće opasnosti i molimo ih da ne izvode bilo kakve aktivnosti na potezu punjenja: brana Slano, kanal Opačica, brana Vrtac, kanal Zeta 1, kompenzacioni bazen i ulazna građevina“, apeluju iz EPCG.

Punjenje cjevovoda, kako javljaju, će se obaviti 30., 31. avgusta i 1. septembra, nakon čega će ponovo početi proizvodnja u ovoj hidroelektrani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *