Akustične svirke i žurke u lokalima
Da provod bude dobar i ove subote pobrinuli su se vlasnici nikšićkih lokala, koji su za večeras pripremili niz zabavnih događaja.
Kafe bar “Recesija” će i ove srijede organizovati žurku NoSleeg NoParty, a i “najstariji” crnogorski pab “Montenegro”, organizuje žurku, a gosti će moći da uživaju u muzici DJ Ernesta, kao i u promotivnim cijenama pića.
Akustične svirke, koje su sve popularnije u Nikšiću, večeras će biti organizovane u “Greenwood Irish” pabu, gdje je za odličnu svirku i super provod zadužen Mihailo Bulajić Bula.
Večeras u “Floydu” biće organizovan žurka Spring party by Hromy, sa početkom u 21 časa, dok u “Propaganda“ baru večeras nastupa Vlado Marković Beat at Joes.
U klubu “Diamond” još jedan dobar provod uz DJ Maka.

