Akustične svirke i žurke u lokalima

Da provod bude dobar i večeras su se pobrinuli vlasnici nikšićkih lokala, koji su za večeras pripremili niz zabavnih događaja. Vikend je počeo i pravo je vrijeme da izađete i zabavite se.

Kafe bar “Recesija” će i ove večeri organizovati žurku, a za muziku je zadužen DJ Sleeg, a i “najstariji” crnogorski pab “Montenegro”, organizuje žurku, a gosti će moći da uživaju u muzici DJ Ernesta, kao i u promotivnim cijenama pića.

Akustične svirke, koje su sve popularnije u Nikšiću, večeras će biti organizovane u “Greenwood“ pabu, gdje je za odličnu svirku i super provod zadužen Veljko Vučurović.

Večeras u “Floydu”nastupa bend Fou Blues Drivers, sa početkom u 21 čas.
Ekipa portala Mladi Nikšića vam želi ugodno veče i dobar provod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *