Ajzea Filmor napustio KK Sutjeska
Ajzea Filmor više nije košarkaš Sutjeske, saopšteno je iz nikšićkog kluba.
Kako su kazali, sa Ajzeom je sporazumno raskinut ugovor.
“Ajzea nije bio zadovoljan minutažom, u međuvremenu je dobio ponudu iz Mađarske i želio je da napusti Sutjesku”, saopštili su iz kluba.
Oni su mu izašli u susret i ugovor je raskinut.
“Sutjeska Ajzei želi sve najbolje u nastavku karijere”, poručili su iz kluba.

