Zajednički nastup Nikšića i Žabljaka na turističkom sajmu u Pragu

TO Nikšić i TO Žabljak zajednički su predstavile Crnu Goru na sajmu turizma u Pragu.

Poseban fokus nastupa bio je na promociji aktivnog turizma, sa ciljem približavanja ovih destinacija rastućem tržištu centralne Evrope.

 

Ovaj zajednički nastup naglašava saradnju između turističkih organizacija Crne Gore i doprinosi jačanju prepoznatljivosti Nikšića i Žabljaka među evropskim turistima, istovremeno promovišući bogatu ponudu aktivnih sadržaja koje ove destinacije nude.