U PO ,,Kočani” obilježen dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

U PO ,,Kočani” učenici od I do V razreda su obilježili Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja.

Učenici su odgledali dva kratka filma o toj temi i analizirali ih.

Zatim su pisali poruke o nasilju, crtali, kačili na vidno mjesto da bi svakodnevno mogli da se podsjete.

Naučili su nešto novo, razmjenili vlastita iskustva i uživali u aktivnostima.