Vuković: U 19h paljenje svijeća kod spomenika kralja Nikole

Predsjednik Skupštine opštine Nikšić pozvao je sve da se večeras u 19h okupe kod spomenika kralja Nikole, kako bi zapalili svijeće za nastradale u masakru na Cetinju.

“Drage sugrađanke i sugrađani,
u ovim teškim trenucima, duboko pogođeni tragedijom koja je zadesila Cetinje, jedino što možemo jeste da uputimo poruke saosjećanja, bratske ljubavi i solidarnosti porodicama stradalih, njihovim prijateljima i svim Cetinjanima. Stoga vas molim da se, večeras u 19h, okupimo na Trgu slobode i, pored spomenika kralja Nikole — kao jednom od simbola zajedništva Nikšića i Cetinja, zapalimo svijeće za pokoj duša stradalih i pomolimo se za ozdravljenje povrijeđenih”, poručio je Vuković.

U tragediji na Cetinju Aco Martinović usmrtio je 12 osoba, dok su četiri teže povrijeđene.