Učenici OŠ “Luka Simonović” učestvovali na Šahovskom državnom prvenstvu Crne Gore
Učenici 5. razreda OŠ “Luka Simonović” Jakov Radović i Pavle Ćinćur, učestvovali su na šahovskom državnom prvenstvu Crne Gore u rapidu, 16. i 17. septembra. Ovo takmičenje je organizovano u duhu 18. septembra i 100 godina šahovskog kluba Nikšića.
Postigli su zapažene rezultate, saopštili su na zvaničnoj stranici ove vaspitno-obrazovne institucije.
