Organizovan izlet za starije osobe i osobe sa invaliditetom

 

Za lica koja se prate kroz projekte “Jačanje otpornosti starijih i osoba sa invaliditetom tokom COVID-19 i budućih kriza” i “Mobilni timovi – Medijacija u zajednici za osobe sa invaliditetom” je organizovan jednodnevni izlet na Ivanovim koritima.

Izlet je organizovan za 52 korisnika iz Bijelog Polja, Podgorice i Nikšića.

Ovo je bila sjajna prilika za boravak u prirodi u hladnijem okruženju i na svježem vazduhu, kao i za međusobno upoznavanje članova grupa samopomoći iz svih gradova.