Učenici JU OŠ “Dušan Bojović” obiljezili Dan dječijih prava
Učenici nižih razreda JU OŠ “Dušan Bojović” su u petak, 20.novembra, obilježili Dan dječijih prava. Kroz pravljenje panoa, pjevanjem pjesama i gledanjem interesantnih prezentacija podsjetili su se na Konvenciju o pravima djeteta i njenu svrhu.
“Draga djeco, rastite nam zdravi, pametni i veseli!”, poručili su iz škole.

