Trebješkoj ulici nikako “da upale svijetla”
Rasvjeta, vječiti problem grada pod Trebjesom. Građani se uvjek žale na iste ulice. Najviše je na udaru Trebješka ulica, pored groblja pod Trebjesom.
„Toj ulici nikako da se popravi nekoliko sijalica, ružno je proći uveče tuda, ružan osjećaj“, kazao nam je naš vjerni čitalac.
Za šetalište kod Meraka kažu da je sve osim šetališta. Mračno, „ko u pećini“, kako kaže narod.
„Tu se šetati može samo po danu“, s osmjehom nam kaže naš čitalac.
On pominje i ulicu kod Suda, Skadarsku ulicu, Ulicu kod Prve banke do dječijeg dispanzera…
Ima još mnogo mračnih ulica. Prigradska naselja su u totalnom mraku. Kad pada kiša u gradu se ništa ne vidi, jer sijalice na stubovima vrlo slabe.
Sugrađani u šali kažu da smo opština koja troši najmanje struje. Za pohvalu smo, zar ne?!

