Dom zdravlja Nikšić: “I za – samo da pitam, i samo za recept se čeka red”

Koliko puta vam se desilo da, dok čekate svoj red kod toktora naiđe neko ko izgovori rečenice poput: ”Ja samo da pitam nešto doktora”, ”Ja samo da uzmem nalaze”, ”Ja samo da uzmem uput”… I onda se zadrže kod doktora i izgleda da ipak to nije bilo ”samo pitanje”, piše Antena m.

Te situacije ne samo da iritiraju pacijente, već i ljekare. Nikšićki Dom zdravlja našao je način izgleda da tome stane na kraj. I to duhovit.

Naime, u tom domu zdravlja naići ćete na natpis koji će vam jasno staviti do znanja da preko reda ne bi trebalo da ulazite, ili će vam bar, ako ipak to učinite, biti neprijatno, jer vam na zidu piše – ČEKAJTE RED.

Da li je šaljivu poruku zalijepio neko od ”ljutih” pacijenata, ili neko od osoblja, nije poznato, ali je sigurno da nije ostala neprimijećena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *