O.K. "Sutjeska" predstavlja ekipu

Bliži se početak odbojkaškog takmičenja za muškarce u seniorskoj konkurenciji.

Tim povodom, Odbojkaški klub “Sutjeska”, će u petak, 23. oktobra u prostorijama Volontera Crne Gore (Institut za crnu metalurgiju) predstaviti ekipu i istaći ambicije u narednoj sezoni.

Konferencija za novinare će početi u 18 sati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *