Nikšić bez struje
Djelovi više opština biće sjutra nekoliko sati bez struje zbog radova na mreži i ugradnje novih brojila, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).
Objekti u kojima budu ugrađivana brojila struju neće imati od osam do 18 sati.
U Nikšiću će nova brojila dobiti Jugovići, a u Ulcinju Madžo 1 i 2 i Donji Štoj.
U Nikšiću će, od osam do 15 sati, bez struje biti dio Ozrinića, od devet do 12 sati Stubica i Čista Vlaka, a od 12 sati i 30 minuta do 15 sati Miloševići.

