Drvostvori stižu u Nikšić u nedjelju
Neobična izložba „Drvostvori“, koju čine umjetnička djela od drveta izvađenog iz korita rijeke, biće predstavljena u nedjelju i ponedjeljak, na platou ispred autobuske stanice u Nikšiću. Izložbu organizuje nevladina organizacija TnT u okviru ekološkog projekta „Umjetnost reciklaže“, koji je podržala Pivara Trebjesa.
Cilj izložbe je da ukaže na potrebu zaštite životne sredine i predstavi upravo umjetnost koja nastaje reciklažom. Autor drvenih skulptura visine i do 5 metara je samouki umjetnik iz Kolašina Mladen Karišik. Drvostvori stižu u Nikšić u nedjelju poslijepodne, a svi zainteresovani mogu da ih obiđu i tokom ponedjeljka.

