Nikšićani uživaju u sunčanom danu

Posljedni dan ove godine Nikšićani su iskoristili u šetnji gradom i pripremanju za najluđu noć. Glavnim gradskim trgom šeta mnogo naših sugrađana, gradski kafići su puni, čak i najmlađi uživaju u ovom dana i slikanju pored okićene jelke ili Deda Mraza.
Ugodan ostatak dana i lijep provod večeras želi vam dežurna ekipa portala Mladi Nikšića.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *