Omladinci Sutjeske gostuju u Mađarskoj
Omladinski prvak Crne Gore je spreman za novi duel sa jakim Mađarima. Nakon što je bilo 2:2 u Nikšiću, Sutjeska će danas od 17 sati gostovati Honvedu, prenosi CDM.
U prvom meču naš predstavnik je pokazao karakter, obzirom da se vratio iz duplog rezultatskog minusa na poluvremenu je bilo 2:0 za Honved.
“To što učestvujemo u Ligi šampiona nije ispunilo naše zadovoljstvo, ali treba biti realan i priznati da ćemo teško stići do naredne faze takmičenja”, rekao je fudbaler Sutjeske Novica Eraković.
Ipak, fudbaleri Sutjeske nijesu doputovali sa bijelom zastavom, daće sve od sebe u Mađarskoj…
“Za protivnika imamo ozbiljnu ekipu. Svi ćemo dati sto odsto svojih mogućnosti kako bi im se suprotstavili na dostojanstven način”, rezimirao je Eraković.

