I ovog petka odličan provod u Nikšiću
Početak vikenda je dovoljan znak nikšićkim lokalima da sugrađanima i ovog petka omoguće odličan provod, kako bi se na pravi način opustili i uživali u slobodnim danima.
Diskoteka “Diamond” za večeras sprema žurku na koju će nastupati Milena Ćeranić.
Takođe, kafe bar “Recesija” je za večeras pripremio žurku, a za dobru atmosferu biće zadužen Sleeg.
Akustičnu svirku organizuje pab “Walter a nastupaće Boris Božović i Janko Radnić.
Odlični provodi večeras se očekuju u pabovima, “Greenwood Irish”,” NK” i “Blues brother baru”.
Petak veče u “Montenegro” pabu rezervisana je za DJ Ernesta, a najavljene su standardne promotivne cijene pića.
Ekipa portala Mladi Nikšića želi vam ugodan provod.

