I ovog petka odličan provod u Nikšiću

Početak vikenda je dovoljan znak nikšićkim lokalima da sugrađanima i ovog petka omoguće odličan provod, kako bi se na pravi način opustili i uživali u slobodnim danima.

Diskoteka “Diamond” za večeras sprema žurku na koju će nastupati Milena Ćeranić.
Takođe, kafe bar “Recesija” je za večeras pripremio žurku, a za dobru atmosferu biće zadužen Sleeg.

Akustičnu svirku organizuje pab “Walter a nastupaće Boris Božović i Janko Radnić.
Odlični provodi večeras se očekuju u pabovima,  “Greenwood Irish”,” NK” i  “Blues brother baru”.

Petak veče u “Montenegro” pabu rezervisana je za DJ Ernesta, a najavljene su standardne promotivne cijene pića.

Ekipa portala Mladi Nikšića želi vam ugodan provod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *