Nikšićke rukometašice na Regionalnoj ligi
Nova sezona Regionalne lige za rukometašice počinje 13. septembra, a domaćin prvog turnira biće Ženski rukometni klub Budućnost, piše CdM.
U novoj sezoni regionalnog takmičenja, pored našeg kluba nastupaće makedonski Vardar i slovenački Krim, a nakon što je od nastupa odustala hrvatska Podravka. Nakon odustajanja Podravke, poziv za učešće upućen je Lokomotivi, ali odgovor nije bio pozitivan.
U novoj sezoni će se igrati pet turnira, pa će svaki tim imati po deset utakmica koje će biti odlične provjere za izabranice Dragana Adžića tokom nastupa u Ligi šampiona.
Novina u regionalnom takmičenju je da će se igrati i liga za igračice rođene 1998, 1999, 2000. i 2001. i to po istom rasporedu kao i za seniorske timove.
SATNICE UTAKMICA PRVOG TURNIRA WRHL (13-15.09.2017)
13.09.2017. godine – Sportska dvorana VERDE
17:00h – ŽRK Budućnost : RK Vardar (MLAĐE EKIPE / 98-01)
19:00h – ŽRK Budućnost : RK Vardar
14.09.2017. godine – Sportska dvorana VERDE
17:00h – RK Krim Mercator : RK Vardar (MLAĐE EKIPE / 98-01)
19:00h – RK Krim Mercator : RK Vardar
15.09.2017. godine– Sportska dvorana VERDE
17:00h – ŽRK Budućnost : RK Krim Mercator (MLAĐE EKIPE / 98-01)
19:00h – ŽRK Budućnost : RK Krim Mercator

