I ove subote odličan provod u Nikšiću
Početak vikenda i prvomajskih praznika bili su dovoljan znak nikšićkim lokalima da sugrađanima i ove subote omoguće odličan provod, kako bi se na pravi način opustili i uživali u slobodnim danima.
Diskoteke “Diamond” i “Cataleya” nakon jučerašnjih nastupa za večeras spremaju žurke na kojima će nastupati lokalni DJ-evi.
Takođe, kafe bar “Recesija” je za večeras pripremio žurku, a za dobru atmosferu biće zadužen Sleeg.
Akustičnu svirku organizuje kafe bar “Floyd”, a u jednom od najprepoznatljivih ambijenata u Nikšiću nastupaće Alen i Vlado.
Odlični provodi večeras se očekuju u “Greenwood Irish” i “Walter” pabovima, a za muziku u “Blues brother baru” biće zadužen Ivan.
Subota veče u “Montenegro” pabu rezervisana je za DJ Ernesta, a najavljene su standardne promotivne cijene pića.
Ekipa portala Mladi Nikšića želi vam ugodan provod.

