Ukrasima ne mogu prići od leda
Novogodišnji ukrasi koji se još nalaze na glavnom Trgu se ne mogu skloniti zbog leda, a sredstvima kojima Opština raspolaže je za sada nemoguće to izvesti.
“Zbog leda ne možemo ukloniti ukrase. Već se radi na tome, ali ne uspijevamo našom opštinskom dizalicom da ih uklonimo jer led ne dozvoljava pristup pojedinim mjestima”, saopšteno je portalu Mladi Nikšića iz Sekretarijata za komunalne poslove i saobraćaj.

Iz Sekretarijata su nam potvrdili da su u prethodna tri dana pokušavali ukloniti ukrase, ali da je led onemogućio da se to i realizuje.
Ukrasi su postavljeni pred novogodišnje praznike, a nedugo zatim jedan dio ukrasa je vandalski uništen.


