Generacija 1995/96. obilježila 30 godina mature

Nakon tri decenije, maturanti generacije 1995/96. ponovo su se okupili u Ekonomsko – ugostiteljskoj školi, prisjećajući se školskih dana, prijateljstava i uspomena koje su obilježile jedan važan period njihovih života.

Susret je protekao u toploj atmosferi, uz razgovore, osmijehe i evociranje uspomena, potvrđujući da vrijeme ne briše prave vrijednosti i osjećaj pripadnosti školi.

Iz Ekonomsko – ugostiteljske škole poručili su da su ponosni što su ponovo ugostili svoje bivše učenike i zahvalili im što nisu zaboravili mjesto na kojem su sticali znanje i gradili prijateljstva.