Održano međuodjeljenjsko takmičenje iz matematike u OŠ “Jagoš Kontić”
U Osnovnoj školi “Jagoš Kontić” održano je međuodjeljenjsko takmičenje iz matematike za učenike trećeg razreda, na kojem su đaci pokazali znanje, logičko razmišljanje i ljubav prema ovom predmetu.
Prvo mjesto osvojili su Andrija Tomašević i Lazar Đukanović, koji su ostvarili najbolje rezultate na takmičenju.
Drugo mjesto pripalo je Katarini Agramović, dok su treće mjesto podijelili Matej Nikolić i Sava Eraković.
Iz škole su čestitali svim učesnicima na trudu i postignutim rezultatima, uz želju da i ubuduće nastave da razvijaju svoje matematičke vještine i ostvaruju uspjehe na takmičenjima.

