„Luča“ za 13 maturanata Srednje ekonomsko-ugostiteljskale škole
Najboljim učenicima Srednje ekonomsko-ugostiteljske škole u Nikšiću uručena su priznanja i diplome „Luča“, čime je obilježen uspješan završetak jednog važnog životnog i obrazovnog poglavlja.
Priznanja je uručio vršilac dužnosti sekretara Sekretarijata za kulturu i medije Opštine Nikšić Radisav Marojević, koji je tom prilikom istakao da su najbolji maturanti ponos svojih porodica, profesora, ali i cijelog grada.
Direktor škole Predrag Marušić kazao je da je ovo poseban dan za učenike i profesore, jer predstavlja krunu njihovog rada, truda i zalaganja tokom školovanja.
„Ponosni smo na sve što su naši maturanti postigli kroz godine učenja, rada i sticanja novih znanja i vještina“, poručeno je sa svečanosti.
Diplomu „Luča“ ove godine dobilo je 13 učenika Srednje ekonomsko-ugostiteljske škole, koji su svojim uspjehom i rezultatima zaslužili posebno priznanje škole i zajednice.

