Prirodno klizalište u centru Nikšića
Snijeg i niske temperature koje su uobičajene ovih dana u centru Nikšića napravio je pravo klizalište. Za najmlađe izazov a za one malo starije opasnost.
Da naši sugrađani nisu izgubili smisao za humor potvrđuju i različiti komentari.
“Ovo je novootvoreno za klizanje nego ljudi ne znaju“, “Završeno popločavanje trga“, bili su neki od komentara na Fejsbuku.
Komentarisali su i ljudi koji ne žive u ovom gradu, pa je jedan od posjetilaca podsjetio Nikšićane da ”Imaju leda, još samo neko viski da sipa“.

