Ekološka sekcija OŠ “Milija Nikčević” uljepšala školski atrijum

Članovi ekološke sekcije nižih razreda Osnovne škole “Milija Nikčević”, koju vode učiteljice Marija Papić i Snežana Popović, uredili su školski atrijum.

 

Nakon skupljanja lišća i suvih grana, zasadili su sadnice tuja.

Centralni prostor u školi, koja je uključena u projekat Eko škola, oplemenjen je i odiše brigom.