Predsjednica SO Nikšić posjetila Dnevni centar
Predsjednica Skupštine Opštine Nikšić, Milica Lalatović Žižić, posjetila je danas zaposlene u Dnevnom centru u popodnevnoj smjeni i upoznala se sa načinom njihovog rada.
Kako je istaknuto, ovakav organizacioni model doprinosi pružanju usluge za veći broj korisnika u gradu.
Predsjednica Skupštine Opštine pohvalila je dosadašnji rad Centra i poželjela uspjeh novozaposlenima, a ovom prilikom uručila je i prigodne poklone u vidu didaktičkog materijala.

