Humanitarni teniski turnir u Nikšiću od 21. do 24. avgusta

Teniski klub “Nikšić” biće domaćin trećeg po redu humanitarnog teniskog turnira, koji će se održati od 21. do 24. avgusta. Prijave za učešće su otvorene do 18. avgusta, a sav prihod od turnira biće usmjeren u dobrotvorne svrhe.

Turnir se organizuje u više kategorija: muška (singl i dubl), ženska i veterani (45+).

Kotizacija iznosi 20 eura, dok je za svaku dodatnu kategoriju potrebno doplatiti još 10 eura.

Organizatori su obezbijedili hranu i piće za sve učesnike.

Turnir organizuje grupa entuzijasta okupljenih oko stranice @recreativo_niksic, a svi zainteresovani mogu se prijaviti putem brojeva 068-402-429 i 068-707-300.

“Dođite da igramo tenis i budemo humani!”, poručili su organizatori turnira.