Nikšićki golbalisti eliminisali Litvance u četvrtfinalu

Golbal klub Nikšić plasirao se u polufinale klupskog prvenstva svijeta u finskom Espu.

Nikšić je danas u četvrtfinalnom meču pobijedio litvanski Lajons 7:3 i trećim uzastopnim trijumfom izborio polufinale.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Nikola Nikolić sa šest golova, a u strijelce upisao se još i Matej Ledinek.

Rival Nikšića u polufinalu biće brazilski Instituto Athlon, koji je u četvrtfinalnom meču eliminisao japanski Ivi 7:2.

Taj duel na programu je danas u 14 sati i 50 minuta.

Drugi polufinalni par biće poznat nakon duela Hanze i Butarika, odnosno Sesija i Old pauersa.