Sjajan nastup Ansambla “Toć” na Trgu slobode
Uprkos kiši, sinoć je na Trgu slobode bila sjajna atmosfera na koncertu Ansambla „Toć“ iz Kotora, koji je učestvovao u sklopu Vaskršnjeg bazara „Svjetlost Hristovog vaskrsenja“.
Naši sugrađani uživali su u bogatom repertoaru, koji je trajao dva sata.
Podsjećamo, u subotu, 19. aprila, u 12 sati biće upriličena manifestacija „Plešimo i pjevajmo zajedno“, gdje će nastupiti učenici osnovnih škola, a od 13 sati pozivamo svu djecu da učestvuju u likovnoj radionici.
U utorak, 22. aprila, u 19 sati nastupiće bend „Talija“.
Sajam domaćih proizvoda biće upriličen u srijedu i četvrtak, 23. i 24. aprila, dok će u petak, 25. aprila, u 17 sati biti organizovan „Sport na otvorenom“, a u subotu, 26. aprila, od 12 sati – „Žurka za djecu“.
Bazar se zatvara uz veliki koncert grupe „Teška industrija“.

