Društvo mladih ekologa organizovalo radionicu o volonterizmu i omladinskom aktivizmu

“Društvo mladih ekologa” je organizovalo prvu radionicu Zelene akademije za mlade.

15 mladih iz Nikšića i Plužina edukovalo se o omladinskom aktivizmu, volonterizmu, sprovođenju omladinske politike i njenom značaju, liderstvu, održivom razvoju, ekološkom otisku…

Učesnici radionice su bili učenici iz JU “Obrazovni centar Plužine”, JU “Srednja ekonomska škola Nikšić” i JU “Srednja stručna škola Nikšić”.

Projekat “Mladi – lideri održivog razvoja'” je finansijski podržan od strane Ministarstva sporta i mladih.