Učenici OŠ “Braća Bulajić” posjetili seosko domaćinstvo na Vilusima
Učenici Osnovne škole “Braća Bulajić”, bili su u posjeti seoskom domaćinstvu na Vilusima, gdje su im domaćini bili gospodin Gavrilo- Gajo i gospođa Rada Vujačić. Ova aktivnost planirana je Godišnjim planom rada Ekološke sekcije, kojom rukovode nastavnice Snežana Kapešić i Milica Dačević.
Zahvaljujući lijepoj saradnji sa roditeljima učenika, koji su obezbijedili prevoz, kao i sa mještanima Vilusa, koji su ih ugostili u svom domaćinstvu, učenici su imali priliku da vide kako se lijepo živi na uređenom imanju od poljoprivrednih djelatnosti. Oni su bili zadovoljni, zainteresovani i učestvovali su u panel – diskusiji.

