Humanitarni koncert fondacije “Delije”
Jubilarni 50. koncert fondacije “Delije” održaće se u Nikšićkom pozorištu 08. februara sa početkom u 19h.
Izvođači ovog humanitarnog koncerta biće: “Kosovski božuri”, Marko Kačarević- srpski pravoslavni pojci, Etno grupa “Simonida”, braća Stojković, Branka Zečević i Tijana Vučetić.
Ovo će biti 10. humanitarni koncert održan u Crnoj Gori. Do sada je organizovano 5 koncerata u Herceg Novom, po jedan u Kotoru, Beranama, Pljevljima i Bijelom Polju i na njima je prikupljeno preko 100.000 eura.
Iz ove organizacije pozivaju ljude da dođu u što većem broju.

