OŠ “Ratko Žarić” upriličila prijem prvaka u Dječiji savez
OŠ “Ratko Žarić” upriličila je prijem prvaka u Dječiji savez u petak, 11. oktobra, čime su završene aktivnosti planirane za obilježavanje Dječije nedjelje.
Uz prigodan kulturnoumjetnički program, pozdravne riječi direktorice Nevenke Nikčević i predsjednice Dječijeg saveza Nikšića Ratke Radunović, poželjeli smo prvacima, i ove godine, srećan početak školovanja. S ponosom smo prihvatili još jednu generaciju, a oni su na iskren način „položili“ zakletvu đaka prvaka i tako krenuli u nove izazove.

