Učenici OŠ “Ivan Vušović” posjetili Dnevni centar
U sklopu Dječje nedjelje, učenici OŠ “Ivan Vušović” posjetili su Dnevni centar.
Kako saoštavaju iz škole “Kao i uvijek, njegujući osjećaj solidarnosti i empatije, danima su učestvovali u prikupljanju osnovnih namirnica i slatkiša, kako bi obradovali djecu iz Dnevnog centra za djecu i porodicu Defendologija.
Ovakve akcije nas uvijek podstiču na vaẓ̌nost podrške i dobrih djela, koji uvijek unesu pozitivne promjene, neophodne svakoj zajednici”.

