Nikšićki vandali nastavljaju sa uništavanjem javnog mobilijara pa je tako u parku kod Doma revolucije osvanuo i polomljen dio fontane, prenosi portal Onogošt.
Fontana već duže nije bila u funkciji i čekala je popravku sistema, a sada i dodatna ulaganja za sanaciju.

D.D.