Đaci OŠ “Jagoš Kontić” zagrljajem započeli drugo polugodište
Početak drugog polugodišta za učenike od II do V razreda JU OŠ “Jagoš Kontić” protekao je u znaku Međunarodnog dana zagrljaja.
Svaki njihov zagrljaj odisao je toplinom, ljubavlju i prijateljstvom, a istovremeno je pokazao i radost ponovnog susreta sa drugarima, učiteljicama i nastavnicama.

