Vodovod: Od sjutra isključenja vode u Župi

 

Usljed nemogućnosti sistema da zadovolji potrebe snabdijevanja vodom svih potrošača u ovom dijelu nikšićke opštine, sjutra će stupiti na snagu nove mjere cjelodnevnog isključenja korisnika usluga sa vodovodne mreže u MZ Župa, saopštili su iz Vodovoda.

Isključenja sa mreže će se vršiti po unaprijed utvrđenom rasporedu i to na način što će određena župska sela svakog trećeg dana imati vodu, dok će za preostali dio važiti restriktivni režim vodosnabdijevanja.

Sela mjesne zajednice Župa će biti podijeljena u 3 grupe za sprovodenje ovih mjera i to:

Grupa I: Liverovići, Bastaje i Carine;
Grupa II: Bjeloševine, Dučice, Staro Selo i Jugovići;
Grupa III: Kute i Vasiljevići.

“Počevši od sjutra (04.08.2023.), po prethodno navedenom rasporedu, sela iz grupe I (Liverovići, Bastaje i Carine) će imati redovno vodosnabdijevanje, prekosjutra sela iz grupe II i tako redom” , navode u saopštenju.