DST uoči Lejk festa: Publika će zajedno sa nama ostati bez glasa
Ono što je za Srbiju Ritam Nereda, za Crnu Goru je DST. Poznati nikšićki pank bend ponovo će svirati na Lejk festu, piše Pobjeda.
“Utisak je da se radi o jednom izvanrednom festivalu o kojem bruje pozitivne kritike po regionu i šire. Ponosni smo što dajemo svoj doprinos tom mišljenju”, poručuje bubnjar Srđa Simunović, i poziva publiku da dođe i prisustvuje nezaboravnoj svirci.
“Neka očekuju jedan jako energičan nastup u kom ćemo se potruditi da zajedno sa nama ostanu bez glasa”, kazao je on.
DST će, pored onih hitova koji su obilježili dosadašnji rad benda, za sve fanove izvesti i novu pjesmu, “Stvarnost je u nama”, koja, kako kaže Srđa, predstavlja sublimat istoimenog prethodnog albuma.
D.D.
