Petar Aničić se vratio kraj Bistrice

Petar Aničić se vratio u tim Sutjeske. On je bio član mlađih selekcija ovog kluba, odakle je prešao u Podgoricu za koju je pružao odlične partije, a u nedavno završenoj sezoni je upisao debitantski nastup i za seniorsku ekipu.
Prošao je i U15 i U17 selekcije Crne Gore, a trenutno nastupa za U19 reprezentaciju.