Učenice OŠ ,,Luka Simonović” učestvovale na takmičenju iz Engleskog jezika
Učenice odjeljenja IX-2, Maja Perošević, Sanja Mirković i Andrea Vučeković, juče su učestvovale na Državnom takmičenju iz engleskog jezika koje je održano u zgradi tehničkog fakulteta UCG u Podgorici.
Njihova mentorka je nastavnica engleskog jezika Mirjana Simanić.
Učesnice su nakon takmičenja istakle da im nije bilo teško i da su zadovoljne kako su odradile, a sada im preostaje kako kažu da čekaju rezultate.
S.T.

