Jesenji prvaci ove polusezone ekipa ”M-tel”
VII kolo Opštinske lige za ovu polusezonu se završilo u nedjelju 15. decembra 2019. godine. Najuspješnija i najefikasnija ekipa za ovu polusezonu bila je ekipa ”Kmf M-tel”.
Moramo istaći da je ta ekipa ovu polusezonu završila uz skor od šest pobjeda i jednim porazem. Najbolji igrači bili su Backović Miloš i Pejović Ivan sa po šest postignutih golova.
Ova ekipa je odradila i jedan fin human gest, 2. novembra 2019. godine učestvovali su u humanitarnoj akciji 13 godina postojanja Udruženja mladih sa hendikepom, prilikom čega su uručili lopte i dresove sa nazivom ekipe ”Kmf M-tel”.
Sve čestitke od ekipe portala!


