Iskra u osmini finala

Fudbaleri Iskre iz Danilovgrada plasirali su se u osminu finala Kupa Crne Gore, prenosi Mina.

Iskra je juče u Nikšiću, u odgođenom meču šesnaestine finala, savladala barski Mornar 2:0.

Do pobjede na stadionu Sutjeske došla je golovima Bogdana Mandića u 6. i Balše Boričića u 77. minutu. Plasman u osminu finala ranije su izborili fudbaleri Rudara, Zete, OFK Titograda, Grblja, Podgorice, Jedinstva, Ibra, Drezge, Bokelja i Petnjice.

Polufinalisti prošle – Budućnost, koja brani trofej, Lovćen, Sutjeska i Petrovac – slobodni su bili u šesnaestini finala.

Žrijeb parova osmine finala biće održan sjutra u 11 sati, u prostorijama FSCG.

Prve utakmice biće odigrane 2. oktobra, dok su revanši tri sedmice kasnije.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *