U Nikšiću neće biti restirikcije vode

Dezinformacija o nestanku vode u Nikšiću od 8 do 18 sati, kružila je juče društvenim mrežama. Saopštenje koje je postavljeno, objavljeno je tokom 2015. godine.

Iz gradskog Vodovoda su nam kazali da nijesu planirane restrikcije za sada, ali mole se gradjani da racionalno troše vodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *